مدل های فلومتر اکسیژن

فلومتر اکسیژن وسیله ای است که میتواند در رساندن اکسیژن به بیمار کمک کند. فلومتر دارای دو مدل میباشد:

فلومتر به همراه مرطوب کننده:

از آنجایی که اکسیژن خشک در طولانی مدت و پس از مصرف زیاد میتواند باعث خشکی و آسیب رساندن به مجرای تنفسی شود ، از فلومتر به همراه مرطوب کننده استفاده میشود که اکسیژن را بصورت مرطوب به بیمار میرساند.

فلومتر بدون مرطوب کننده:

فلومتر بدون مرطوب کننده اکسیژن را به صورت خشک به بیمار میرساند. این مدل دارای شیر جهت تنظیم فشار خروجی اکسیژن ، لوله ی مدرج جهت نمایش میزان فشار خروجی و مهره و سرشیلنگی مخصوص میباشد که این فلومتر بیشتر برای جابجایی بیمار با برانکارد مورد استفاده قرار میگیرد.

تفاوت این مدل با مدل بدون مرطوب کننده در لیوان مرطوب کننده ای آن میباشد.

فلومتر های شرکت فراد تجهیز با طراحی منحصر به فرد و زیبا باعث متمایز شدن این محصول نسبت به مابقی نمونه های موجود در بازار شده است. برای ساخت این محصول پلی کربنات نشکن و آلومینیوم آنودایز شده به کار رفته است که علاوه بر زیبایی که به محصول بخشیده موجب بالا رفتن کیفیت وطول عمر این محصول تا حد ممکن میشود. شیرها و لوله های صافی مرطوب کننده فلومتر های این شرکت  از جنس اسننلس استیل است و علاوه بر دقت بسیار بالا موجب بهبود کیفیت و استحکام این محصول شده است. کاربری آسان این محصول در کنار کیفیت فوق العاده آن موجب جلب رضایت مشتریان شده. با توجه به تنوع در مرطوب کننده ها ، این محصول به 3 مدل اکسترا ، اکسترا  I  و اکسترا  II تقسیم میشود و فلومتر دوقلو نیز یکی از محصولات این شرکت میباشد که از اتصال 2 دستگاه فلومتر اکسیژن به وسیله واسطه های استیل ساخته میشود. وجه تمایز فلومتر های دو قلو این مجموعه نسبت به فلومترهای دو قلو موجود در بازار استفاده از جنس استنلس استیل در رابط های دو قلو میباشد. استفاده از رابط استیل موجب جلوگیری از شکستن رابط ها نسبت به نمونه های برنجی میشود.