ریل تجهیزات مراقبتهای ویـژه مدل متیس

  • طبقات و کشوهای متعدد با قابلیت تنظیم ارتفاع
  • طراحی زیبا و مناسب برای بخش مراقبت های ویژه
  • مجهز به بازوی متحرک با حرکت افقی برای سهولت درکار و دسترسی آسان به آتلت ها و پریزها

ریل تجهیزات مراقبتهای ویـژه مدل متیس دستگاهی است که در بالای هر تخت بیمارستان در بخش های متفاوت اعم از بستری، بخش مراقبت های ویژه و غیره قرار میگیرد. کارایی ریل تجهیـزات جهت رفع نیازهای بیماران میباشد که شامل کلید و پریز برق، اتلت گازهای طبی ، روشنایی، سیستم احضار پرستار و … میشود. ریل ها معمولا تحت سفارش ساخته میشوند و بنابر نیاز بیمارستان ادوات و لوازم بر روی آن نصب میگردد. طول ریل تجهیـزات با توجه به تعداد ادوات و محل قرار گیری آنها میتواند تغییر کند.

ریل تجهیزات مراقبتهای ویـژه مدل متیس ساخت شرکت فراد تجهیز با توجه به طراحی زیبا و کاربردی ، با کیفیت بالا ساخته میشوند. ریل تجهیزات مراقبتهای ویـژه مدل متیس قابلیت نصب بر روی سقف را دارد. یکی از خصوصیات بارز ریل تجیزات این مجموعه آن است که نسبت به سفارش مشتری ابعاد ، رنگ و جهت قرار گیری کنسول طراحی و ساخته میشود. جنس ریل تجهیزات مراقبتهای ویـژه مدل متیس فراد تجهیز سپنتا از آلومینیوم انتخاب شده که قبل از رنگ به روش آنادایز روکش میشود و با توجه به طراحی و جنس پروفیل کنسول ها میتوان تجهیزات و ادوات زیادی بر روی آن نصب کرد بدون آنکه تغییری در ظاهر کنسول دیده شود یا باعث آسیب به آن شود. تجهیزات برقی نصب شده روی کنسول ها از بهترین جنس ها و برندها تهیه و استفاده شده و شرکت فراد تجهیز با توجه به قابلیت شخصی سازی این بستر را فراهم کرده تا مشتریان عزیز تمام تجهیزات برقی را نسبت به سفارش و میل خود تغییر دهند. معمولا تجهیزاتی که مربوط به گازهای طبی میباشند تولید شرکت میباشد و این محصولات نیز از لحاظ جنس ، طراحی و ساخت از کیفیت بالایی برخوردار میباشند..

ریل تجهیزات مراقبتهای ویـژه مدل متیس مجموعه فراد تجهیز از لحاظ نصب تجهیزات و ادوات روی آن کاملا انعطاف پذیر است بدین معنا که میتوان هر تعداد ادوات که در مجموعه های اتاق عمل و بخش های مراقبت ویژه مورد نیاز است را بر روی آویزها نصب کرد و همچنین بنابر تعداد تجهیزات میتوان طول آویزها را افزایش داد.