مدل های رگلاتور

با توجه به اینکه فشار استاندارد جهت استفاده از گازهای طبی برای بیمار بین 4 تا 4.5 بار میباشد و سیلندرهای گازهای طبی که در بیمارستان مورد استفاده قرار میگیرند با توجه به نوع گاز و کارایی آن فشارهای خروجی متفاوتی بین 100 تا 300 بار دارند ، استفاده مستقیم از سیلندر گازهای طبی برای بیمار غیر ممکن است بدین منظور جهت تنظیم و کاهش فشار گاز به فشار دلخواه از دستگاهی به نام رگولاتور استفاده میشود. رگولاتور ها در دو مدل ثابت و قابل تنظیم تقسیم میشود بدین معنی که فشار خروجی از کپسول میتواند قابل تغییر یا تنظیم باشد و یا فقط مقدار خروجی مشخصی بر اساس پیش فرض شرکت تولید کننده داشته باشد.

رگولاتورهای مجموعه فراد تجهیز از مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا ساخته شده و با توجه به کیفیت ماشین کاری قطعات به کار رفته در این محصول عملیات کنترل فشار گازها را به راحتی و با کیفیت بالایی انجام میدهد. تمام قطعات این مجموعه از جنس استنلس استیل و برنج آبکاری شده میباشد ، یکی از مشکلاتی که در بیمارستان ها اغلب مورد توجه بخش تجهیزات پزشکی میباشد،

 آسیب پذیری رگولاتور ها در حین زمین خوردن یا اصابت با دیوار است که این مورد به دلیل استفاده از واسطه های برنجی و متریال نامرغوب در رگولاتورها میباشد.
مجموعه ی فراد تجهیز با استفاده از واسطه های استیل توانسته این مشکل را کاملا برطرف کند. بدین ترتیب استهلاک رگولاتور ها تا حد زیادی کاهش یافته ، در نتیجه عمر رگولاتورها افزایش چشمگیری پیدا میکند که موجب رضایتمندی مشتریان عزیز شده است.

رگولاتورهای شرکت فراد تجهیز از نظر نوع گاز به دو نوع اکسیژن و بیهوشی و از نظر تعداد گیج به دو نوع تک گیج و دو گیج تقسیم میشود.

تفاوت بین رگولاتورهای اکسیژن و بیهوشی در ورودی و خروجی های اتصالات آنها میباشد که در رگولاتورهای N20 خروجی و ورودی با توجه به استاندارد شیر کپسول نسبت به اکسیژن کوچک تر میباشد.