دستگاه آویز ستون سقفی مدل ونوس

  • چرخش330 درجه
  • مجهز به ترمز الکتروپنوماتیک
  • مجهز به دستک برای نصب مانیتور و آویز سرم
  • طبقات و کشوهای متعدد با قابلیت تنظیم ارتفاع
  • مجهز به دستگیره مخصوص جهت کنترل ترمز پنوماتیک
  • طـراحی زیبا و دقیق جهت تامین نیـازهای اتاق عمـل و بخش مراقبت های ویژه
  • مجهـز به بازوی متحـرک در مـدل های تک بازو و دوبازو جهت افزایش قدرت مانور

دستگاه آویز ستون سقفی مدل ونوس دستگاهی است که در اتاق عمل و بخش های مراقبت ویژه مورد استفاده قرار میگیرد. آویز ستون سقفی به 2 نوع ثابت و متحرک تقسیم میشوند که نوع متحرک آن دارای بازوهایی است که قابلیت چرخش تا 330 درجه را دارند. ستون سقفی معمولا از دو قسمت عمده تشکیل میشود که عبارتند از بازوها که بنا به سفارش مشتری شامل تک بازو و دو بازو و به صورت افقی میباشند و هد آویز که تمامی ادوات و لوازم مورد نظر که قرار است روی آویز نصب گردد بر روی آن قرار دارد. آویزهای ستون سقفی با توجه به شکل، اندازه و کارایی به انواع مختلف تقسیم میشوند.

دستگاه آویز ستون سقفی مدل ونوس  شرکت مهندسی فراد تجهیز سپنتا که برای استفاده در اتاق عمل و بخش های مراقبت ویژه به کار میرود مجموعه ای است که با توجه به سفارش و نیاز مصرف کننده ادوات و تجهیزات روی آن نصب میشود.

جنس بدنه آویزها از آلومینیوم آنادایز شده میباشد که با رنگ پوشش داده میشود. رنگ آویز ها به صورت پیش فرض سفید میباشد اما با توجه به درخواست مشتری قابل تغییر میباشد. دستگاه آویز ستون سقفی مدل ونوس بنا به نیاز مشتریان در دو نوع ثابت یا متحرک (بازو دار) ساخته میشود و تمامی وسایل و ادوات نصب شده بر روی آن بسته به سفارش مشتری دارد.

دستگاه آویز ستون سقفی مدل ونوس مجموعه فراد تجهیز از لحاظ نصب تجهیزات و ادوات روی آن کاملا انعطاف پذیر است بدین معنا که میتوان هر تعداد ادوات که در مجموعه های اتاق عمل و بخش های مراقبت ویژه مورد نیاز است را بر روی آویزها نصب کرد و همچنین بنابر تعداد تجهیزات میتوان طول آویزها را افزایش داد.

آویزهای ستون سقفی متحرک فراد تجهیز به واسطه بازوهایی حرکت میکنند که طول آنها با توجه به سفارش مشتری طراحی میشود و همچنین این آویزها به صورت تک بازو و دو بازو ساخته میشوند.
در حالت نرمال حرکت بازو های آویزها قفل است که این قفل شدن بازو به واسطه ترمزهایی است که بر روی آویزها نصب شده ، این ترمز ها با سیستم پنوماتیک کار میکنند و در صورت لزوم برای چرخاندن و یا حرکت دادن بازوهای آویزها میتوان با فشار دادن دکمه هایی که روی دستگیره های آویز وجود دارد ، ترمزها را آزاد کرد و سپس بازو را حرکت داد.